1. סבון פנים טבעי - סימקו
  2. /
  3. סבון פנים לאקנה


סבון פנים לאקנה

אקנה היא אחת מתופעות העור שאנחנו מקווים שתחלוף עם סוף גיל ההתבגרות, כאשר ההורמונים ישככו מעט. אבל, מה שרבים אינם יודעים, היא כי לחלק מהאנשים שחוו התפרצויות אקנה בגיל ההתבגרות שלהם, ישנו סיכוי טוב לשוב ולפגוש את הפצעונים המציקים הללו בהמשך חייהם, ושוב, לא רק בעור הפנים, אלא גם באזורים אחרים בגוף. כך שלמעשה, סבון פנים לאקנה איננו מיועד רק למתבגרות ולמתבגרים, אלא גם למבוגרים יותר, שלכאורה, הותירו את ימי האקנה המביכה מאחוריהם, אבל בכ"ז סובלים ממנה.

 

סבון פנים לאקנה - מה חשוב לדעת בעת הבחירה?

במשך שנים, הסטיגמה הרווחת טענה כי עור יבש הוא עדין ופגיע יותר מעור שמן, ולכן, התכשירים לטיפול בו מחויבים להיות עדינים. על בסיס סטיגמה זו, צמחו דורות של תכשירים חריפים שמטרתם הייתה למגר באגרסיביות כימית את העור השומני הנוטה לאקנה. עם השנים, הסתבר כי גישה זו הייתה מוטעית מיסודו, וכי עור פנים שומני (במיוחד כזה המכוסה בפצעי אקנה) דורש טיפול עדין לא פחות מהעור היבש. סבון פנים לאקנה, כיום, נדרש, קודם כל, כדרישת סף, שלא להזיק לעור. יחד עם זאת, מעט מאד מהסבונים לפנים ולגוף המיועדים לטיפול באקנה, אכן יעילים כמו שהם מצהירים. הסבון הכתום של סימקו, לעומת זאת, הוא סיפור שונה לגמרי.

סבון פנים לאקנה - הסבון הכתום של סימקו

הסבון הזה מבצע פעולת פילינג עדין באופן יומיומי לעור. הוא מטפל בעדינות רבה בעור השומני ובפצעים שעליו, כשהוא מנקה את נקבוביות העור המודלקות, מסיר מהעור את הלכלוך, את שאריות האיפור ואת תאי העור המתים שמפריעים לו לנשום. הסבון גם מטפל בהסרת ראשים שחורים קיימים ובהאטת הופעתם לאחר הטיפול. את התוצאות תוכלו לחוש כבר לאחר השטיפה הראשונה בו, כאשר עור הפנים השמנוני-לשעבר שלכם, מאבד מהשומן המצטבר עליו, וזאת, מבלי לאבד מלחותו. העור מוחלק, מתעדן ואילו הנקבוביות הגדולות והפעורות, שהיוו את מוקד הבעיה העיקרית, מצטמצמות והופכות לפחות מורגשות מבעבר. למרות שהוא מתויג - סבון פנים לאקנה, הסבון איננו מיועד רק לעור הפנים, אלא יכול לשמש אתכם בכל אזור בגוף בו עורכם הוא שמנוני ונוטה לאקנה.

 

תוכלו לשלב את הטיפול בין הסבון הכתום המיועד לסובלים מאקנה לבין שני הסבונים הטבעיים והבריאים הנוספים של סימקו, כך שנפתח לכם פתח לטיפול מהנה ובריא, בהתאם למצב עורכם. הסבונים היעילים הללו, המבוססים על חומרים טבעיים, ממקסמים כל רחצה שלכם והופכים אותה לחוויה. את תוצאות הרחצה הבריאה ניתן לחוש כבר מהשימוש הראשון שתעשו בהם!

 

סובלים מאקנה בעור הפנים או הגוף?


תוכלו ליהנות מסבוני הקסם ומערכות הטיפול שלנו כשהן מגיעות ישירות עד אליכם! האתר שלנו מאפשר לכם אספקה מהירה ורכישה מאובטחת, וזאת, בין אם אתם לקוחות עסקיים או לקוחות פרטיים – הזמינו עכשיו !

פנים נקיות מאקנה
טואול הקמת אתרי אינטרנט