1. סבון פנים טבעי - סימקו
  2. /
  3. טיפול בפיגמנטציה

טיפול בפיגמנטציה

כשמתעמקים מעט בתחום העור, בריאותו ומראהו, נראה, כי ישנם יותר סיכויים לכך שהעור שלנו יהיה לא אחיד ולא בריא, מאשר סיכויים שהוא יהיה כזה. אחת מהבעיות הנפוצות היא הפיגמנטציה - צברי הפיגמנטים שמתרכזים יחדיו ומכתימים את העור שלנו בכתמים בגווני חום שונים, ומפריעים לנו, לא רק ויזואלית, אלא גם מבחינת הביטחון העצמי שאנחנו חשים. שמש, שינויים הורמונאליים וגיל, הם רק חלק מהגורמים שעלולים לגרום לנו לחפש פתרונות או טיפול בפיגמנטציה. כאשר גוון העור איננו אחיד, הוא נושא כתמי פיגמנטציה כתוצאה מהריונות, מהזדקנות או מחשיפה לא מבוקרת לשמש, הסבון הלבן של סימקו, הוא הדרך הנכונה לטפל בעור שלכם ולהחזיר לו את המראה האחיד, ללא כל סיכונים וללא פגיעה בעור!

 

טיפול בפיגמנטציה - איזה גישות טיפול קיימות?

קיים מבחר גדול של גישות טיפול בפיגמנטציה, אשר רובן פועלות על עקרון זהה - הרס תאי העור העליונים וצמיחה של עור חדש ואחיד תחתיהם. השיטות לביצוע הן רבות, וכוללות מצריבה בפילינג כימי ועד לשיוף/ליטוש מכני של העור (כן, זה כואב בדיוק כמו שזה נשמע!). כמעט כל אחד מהתהליכים הללו מלווה בכאבים בדרגה שונה , בסיכונים מסוימים (כזיהום או הצטלקות) ובמגבלות החלות על המטופל/ת למשך זמן-מה (כאיסור להיחשף לשמש, הימנעות ממוצרי איפור וכן הלאה). מובן מאליו כי הגישות, השיטות וההליכים הללו אינם אופטימליים.

 

במה יתרונו של הסבון הלבן של סימקו?

נתחיל ונאמר, כי את תוצאותיו של הסבון הלבן ניתן לראות ולחוש כבר מהשימוש הראשון בו - למשל, העור הופך לעדין, לחלק ונעים יותר למגע), אולם, בנוגע לתהליך טיפול בפיגמנטציה, האמצעים בהם הוא נוקט הם עדינים והדרגתיים הרבה יותר מהשיטות האחרות, הוא איננו צורב, כווה, מגרה או שורט את העור. פעולתו ההדרגתית של הסבון נבנית בין שימוש אחד לבא אחריו, ולכן, תופעות לוואי שנלוות לטיפולי פילינג מכאניים או כימיים, אינן מאפיינות אותו. שימוש יומיומי בו מאפשר קבלת תוצאות הבהרה שאינן דרסטיות, העור לא מגורה או פצוע, ותוכלו לשלב את השימוש בו בשגרת הטיפוח שלכם, מבלי שתיאלצו להימנע ולהיות מוגבלים בהתנהלותכם.

 

שילוב בין הסבון הלבן לשני הסבונים הטבעיים והבריאים האחרים של סימקו פותח לכם אפשרות לטיפול כולל, בהתאם לצרכיכם ולמצב עורכם. הסבונים היעילים והטבעיים ממקסמים כל רחצה והופכים אותה לחוויה בריאה עבורכם, ואת תוצאות פעולתם תוכלו לחוש כבר מהשימוש הראשון שתעשו בהם!

 

רוצים עור אחיד ונטול כתמים?


עכשיו, כבר אין צורך להתרוצץ או להמתין! אנחנו מביאים את סבוני הקסם וערכות הטיפול שלנו עד אליכם! במספר קליקים מהירים, תוכלו ליהנות מהם באספקה מהירה וברכישה מאובטחת, בין אם אתם נמנים על לקוחותינו העסקיים או שאתם לקוחות פרטיים. הזמינו עכשיו!

סבון פנים לטיפול בפיגמנטציה
טואול הקמת אתרי אינטרנט