1. סבון פנים טבעי - סימקו
  2. /
  3. הבהרת עור הפנים

הבהרת עור הפנים

ישנן סיבות רבות לכך שנדרשת לנו הבהרת עור הפנים. לפעמים, גוון העור שלנו איננו אחיד, והיינו רוצים כי אותם כתמים כהים, כתמי פיגמנטציה כתוצאה מהיריון, מגיל או מחשיפה לשמש ייעלמו, והעור שלנו ישוב להיות צח ונקי, כמו שהיה כאשר היינו צעירים יותר. נכון, המדענים עדיין לא המציאו מכונת זמן, אשר יכולה להחזיר אותנו עשרות שנים אחורה, אולם, בכל הנוגע לעור, הם הצליחו בכך לא רע. תכירו את הסבון הלבן של סימקו, הדרך היחידה להעניק לעור שלכם את המראה האחיד והבהיר, ללא סיכונים וללא פגיעה בעור!

הבהרת עור הפנים - מדוע רוב השיטות אינן בריאות?

רוב השיטות והתכשירים המבטיחים הבהרת עור הפנים מבוססים על חומצה מסוגים שונים, הצורבת את תאי העור העליונים, משמידה אותם, והעור הצומח תחתיהם אמור להיות חדש, נקי ובהיר. תיאורטית, זה נשמע יעיל, אבל בפועל, זה פותח פתח לצרות בדמותם של זיהומים שונים, אשר עלולים להיטפל לעור המגורה. חלק גדול מהקליניקות, התכשירים והמטפלים מתיימרים לבצע הבהרת עור הפנים ללא כל נזק, אולם, אם תתעמקו באותיות הקטנות, תגלו שבמרביתם העיקרון זהה - כוויה או שיוף של שכבת העור העליונה.

מה ייחודו של הסבון הלבן של סימקו?


למרות שתוצאותיו של הסבון הלבן של סימקו ניכרות כבר מהשימוש הראשון (כמו עור עדין, חלק ונעים יותר למגע), הוא איננו חומצתי, חריף או מגרה את העור. פעולתו היא הדרגתית ונבנית משימוש אחד למשנהו, ולכן, כל אותן תופעות לוואי הנלוות לפילינגים הכימיים והמכניים המזיקים, אינן מלוות אותו. הוא מאפשר לכם שימוש יומיומי, כשתוצאות ההבהרה אינן דרסטיות, עורכם איננו מגורה, כווי או פצוע, ולכן, ניתן לשלב אותו בשגרת הטיפוח שלכם, מבלי חשש שתצטרכו להימנע מאיפור או משימוש בתכשירי קוסמטיקה או טיפוח אחרים. למעשה, תוצאותיו של הסבון הזה טובות כל כך, שסביר להניח, שזמן קצר לאחר תחילת השימוש בו, תוכלו לוותר על הביקורים התקופתיים אצל הקוסמטיקאית!

סדרת הסבונים הטבעיים והבריאים של סימקו מאפשרת טיפול כולל, המשלב בין שניים או שלושה סוגי סבונים, בהתאם לצורך ולמצב עורכם. הסבונים הטבעיים יהפכו כל רחצה לחוויה בריאה ומהנה עבורכם, ואת התוצאות, בהחלט תתחילו להרגיש כבר מהשימוש הראשון בהם.

רוצים עור צח, אחיד וחלק?

סבוני הקסם וערכות הטיפול של סימקו מגיעים עד אליכם! אין צורך להתרוצץ ולחפש איפה ניתן לרכוש אותם. האתר שלנו מאפשר לכם ליהנות מהם באספקה מהירה ותוך רכישה מאובטחת באתר. מספר קליקים מהירים, והסבונים בדרך אליכם, בין אם אתם לקוחות עסקיים או לקוחות פרטיים. אין שום סיבה להמשיך ולסבול, הזמינו כבר היום סבון או ערכה, ובמהרה תוכלו לחוש בשיפור במצב עורכם!

טואול הקמת אתרי אינטרנט